Estetikë-Kozmetikë

Estemed - Qendra Estetike

Premium

Prishtinë

Full Time

Përshkrimi

EsteMed BEAUTY CENTER

Kërkojme punetore (femer):

Te punoj ne dyqanin tone kozmetik I cili gjendet ne - Albi Mall Prishtinë.

Kushtet e punesimit:

Te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal

Te kete pervoje pune

Te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje

Te interesuarat te dergojne CV-ne duke I bashkangjitur njefotografi , ne e-mail tone :

estemedgrup@gmail.com

ADRESA: Gjendemi në Albi Mall Prishtinë.

Shpërndaje

Të ngjashme

Detajet

 • Telefoni

  +383-49-180-013

 • Email

  estemedbeautycenter@gmail.com

 • Paga

  Jo publike

 • Publikuar

  06-06-2021

 • Skadon

  01-07-2021

Kontakto me shpallësin

Sponzorizuar: