Vende të lira pune
 • +383 49 447 247
8 ditë
Blini
1
Full Time
Prishtinë
Banner
Përshkrimi

Blini tashmë një brend I njohur në të gjithë botën për stilin, punën dhe cilësinë në dizejnimin e fustaneve të nusërisë, fustaneve të mbremjev, dhe kosumeve të meshkujve, tashme me një zhvillim dhe rritje të mëtutjeshme hapë konkurs për vende të lira pune.

 Në përvjetorin e 20-të të  krijimit të kompanisë hapim  edhe pikën e re të shitjes dhe fabriken e prodhimit në Prishtinë- Veternik, ku edhe kemi nevojë për staf të ri në rrugëtimin tonë të mëtutjeshëm në rrugën e nisur. Prandaj ju ftojmë të gjithë ata që janë të interesuar për punë dhe që kanë motivim dhe kreativitet që të na bashkangjiteni në këtë rrugëtim.

Pozitat e hapura për punë janë :

 • Rrobaqepës/e me makinë (15);
 • Rrobaqepës/e me gjilpërë (30);
 • Dizajner/e i/e Modës; (2)
 • Dizajner/e Draping; (2)
 • Patronist/e; (2)
 • Koordinator/e i/e Prodhimit; (1)
 • Shitese Fizike; (3)
 • Praktikant/e për pozitat e lartëcekura (15)
 • Pastruese (1)

Orari: 08:00 – 16:00

Lokacioni: Prishtinë – Veternik

Benefitet:

 • Mjedis pozitiv i punës;
 • Pagë konkurruese duke u bazuar në përvojën dhe aftësitë e aplikuesit/es;
 • Programe të bonuseve dhe shpërblime;
 • Mundësi e mirë avancimi brenda kompanisë.

Nëse jeni të interesuar t’i bashkoheni ekipit tonë, ju lutem dërgoni CV -në dhe portfolion tuaj, duke specifikuar në Subject rolin për të cilin po aplikoni, në email: humanresources@bliniofficial.com . Personat të cilat nuk kanë qasje në email, mund të na shkruani vetëm në viber dhe ëhatsapp, në numrin e telefonit +383 44 465 091.

Të gjithë aplikantët me pervojë pune do të kenë përparësi në përzgjedhje.

Kandidatët e përzgjedhur do të njoftohen për intervistë. 

Afati i fundit për aplikim: 20.05.2022.

Tagged as: Blini, dizajner, Dizajnere, Draping, Koordinator i Prodhimit, me gjilpere, me makine, Mode, pastruese, Patronist, praktikant, prishtine, rrobaqepes, rrobaqepese, shitese

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000