Trajnim Intenziv 100 Vende të Lira
  • 045 600 446
2 ditë
NTP Shehu
100
Full Time
Prishtinë
Trajnime & Konsulence
Banner
Përshkrimi

 

 

 

 

 

 

+383 44 550 288 ose shkallashehu@gmail.com 

Tagged as: ambulantiv, cnc, Intensiv, Makina, montim, NTP Shehu, Operim, Programim, Shehu Academy, trajnim

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000