Agjent/e në Gjuhën Gjermane
  • +38349696786
1 ditë
I&M Call
1
Full Time
Prishtinë
Telekomunikim
Banner
Përshkrimi

I&M Call shpall konkurs pune per:

Agjent/e në Gjuhën Gjermane

Kushtet:

  • Eksperience te meparshme pune.
  • Paga 800-1000 Euro fikse.
  • Ne Gjuhen Gjermane, dhe Italiane.

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin kontaktues: +38343799999

Afati i fundit per aplikim: 29.05.2022

   

Tagged as: agjent, call center, gjuhe gjermane, gjuhe italiane, I&M Call, prishtine, Telemarketing

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000