Vende të lira pune
  • +383 44 525 404
Skaduar
INFINIT BAR & RESTAURANT
Prishtinë
Gastronomi Mirëmbajtje
Full Time
Përshkrimi

Infiniti bar & Restaurant në Prishtinë. Një restaurant modern i shërbimit të shpejtë. Fokus specifik i këtij restauranti është shërbimi i pjatave dhe pijeve unike. Ne jemi në kërkim të rritjes së stafit!    Jemi duke kërkuar:
  • Kuzhinier/e (3)
  • Ndihmës kuzhiner/e (2)
  • Kamarier/e (6)
  • Pastruese
Kërkesat:
  • Aftësi në punë ekipore,
  • Aftësi organizimi,
  • Përvojë të mëhershme në pozitën të cilën aplikoni,
  • Të jeni komunikativ.
  Na kontaktoni në numrin e telefonit: +383 44 525 404 Ju mirëpresim!

Tagged as: Bar, gastronomi, Infinit, kamarier, kamariere, kuzhinier, ndihmes kuzhinier, pastruese, restaurant

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323