Kuzhinier/e
 • +38649940014
2 ditë
Shell Kosova
Prishtinë
Full Time
Përshkrimi

Konkurs I hapur per:

Kuzhinier/e

Lokacioni: Shkabaj

Detyrat dhe pergjegjesite:

 • Aftesi te mira komunikimi.
 • Aftesi te mira prezantuese te sherbimeve dhe produkteve.
 • Rrespektimi I rregullave ne pune.
 • Pervoje e domosdoshme, sipas vendit te punes.
 • Ruajtja e raporteve kolegiale, departmentet dhe sektore te tjera te kompanise.

Kualifikimet dhe kriteret e nevojshme:

 • Te jete I besushem dhe I drejte.
 • Te jete I gatshem te punoje ne group dhe individualisht
 • Te jete fleksibil dhe I pershtatshem per te punuar ne orar te ndryshem.
 • Aftesi per te punar nen presionin e kohes.
 • Preferohet shkollimi I larte.
 • Pervoj pune, minimum 2 vjet.

Aplikimi duhet te behet vetem online duker derguar:

Cv-ne tuaj me foto permes e-mail, adreses: hr.shell.rks@gmail.com 

Ne subject le te shenohet pozita per te cilin aplikoni.

Informata shtese prej ores 8:00-17:00 tel: +38649940014

Tagged as: fleksibil, gastronomi, kuzhine, kuzhinier, Kuzhiniere, Produkte, shell, Sherbim, shkabaj

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323