Vende të lira pune
  • Jo Publik
17 ditë
Sach LLC
Prishtinë
Gastronomi
Full Time
Përshkrimi

info@sachpizza.com 

Tagged as: arkatare, barist, bariste, kamarier, kamariere, kuzhinier, Kuzhiniere, Marigona Residence, menaxher, prishtine, sach pizza, shankist, shankiste

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2098
234
534
1323