Vende të lira të punës
  • 0800 20 200
Skaduar
Meridian Express
Prishtinë
Arkë Gastronomi Mirëmbajtje Shitje
Full Time
Përshkrimi

Me moton “n’derë t’shtëpisë”, Meridian Express operon me 43 dyqane në territorin e Kosovës me  qëllim të vetëm që të shërbejmë konsumatorët tanë në çdo lagje, duke ju kursyer kohën, duke ju ofruar produkte të freskëta dhe ambient shumë të këndshëm që promovon standarde të larta të mirëpritjes.

Fokusi ynë ndër vite vazhdon të mbetet zhvillimi i vazhdueshëm profesional i punonjësve dhe krijimi i një ambienti pozitiv dhe etik të punës, prandaj ne ju inkurajojmë që t’i bashkangjiteni familjes tonë në pozitat e lira si më poshtë:

  1. Arkëtar/e
  2. Sektorist/e
  3. Mirëmbajtës/e
  4. Punëtor/e në Food Service
  5. Asistent/e Kuzhinier/e
  6. Shitës/e
  7. Kamarier/e

Pozitat janë të hapura në Prishtinë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresën apliko@meridianexpress.com .

Konkursi do të jetë i hapur deri më 16 Shtator 2022.

 

Tagged as: arkatar, arkatare, kamarier, kamariere, Merdian, mirembajtes, mirembajtese, Punetor ne Food Service, sektorist, sektoriste, shitës, shitese

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
5372
144
1299
4863