Vozites (5 pozita)
6 ditë
Taxi Dallas
Prishtinë
Transport
Full Time
Përshkrimi

Kompania Taxi Dallas ne Prishtine shpall konkurs per poziten:

Vozites (5 pozita)

Kualifikimet e kerkuara:

  • Patenta e shoferit kategoria B se paku 3 vite
  • Te jete i sjellshem dhe komunikativ
  • Gatishmeri per pune nen kushte presioni dhe pune me orar fleksibil

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne duke telefonuar ne numrin: 049-551-069

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3427
214
934
2770