AGJENT I SHITJES (AMBULANTIV)
22 ditë
HATASHI CORPORATION L.L.C
Dardanë Gjilan Viti
Shitje
Full Time
Përshkrimi

HATASHI CORPORATION L.L.C shpall konkurs pune për këtë pozitë:

  • AGJENT I SHITJES (AMBULANTIV) per rajonin e Anamoraves

Kriteret:

  • Të ketë përvojë pune në terren: Rajoni i Anamoraves

Rroga Bazë: 400€ plus përqindje shitje

Të interesuarit të lajmërohen në e-mail adresën: hatashicorporation@gmail.com 

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3887
155
1025
3190