Punëtor në depo
Skaduar
Qeramika Agimi Company
Prishtinë
Depo
Përshkrimi

Agimi Company hap konkurs për poziten:

Punëtor në depo (2 Pozita).

Të interesuarit të lajmërohen në zyret tona në : Magjistrale Mitrovicë - Prishtinë / Shkabaj.

Numri kontaktues +383 44 238 441.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7565
160
1599
6786