Menaxher/e (1), Përgjegjës/e Ndërrimi (3), Shakist/e (2), Kamarier/e (4), Hostes (1), Barist/e (2)
  • 044 626 700
Skaduar
Gusto Cafe
Gjilan Prishtinë
Gastronomi
Përshkrimi

Të interesuarit mund të na kontaktojne në [email protected] apo në numrin +383 44 626 700

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
5828
102
1356
5624