Monter (2)
  • -
15 ditë
Mercan Raf
Fushë Kosovë
Te tjera
Përshkrimi

Mercan Raf shpall konkurs per dy punëtor.

Punetori i kerkuar do te merret kryesisht me montimin e rafteve te marketeve, dhe sektoreve tjera.

Kriteret:

  • Mosha: 20-35
  • Gjinia: Mashkull
  • Te dije te punoj me veglat e montimit
  • Monter i rafteve
  • Me pervoje perparesi
  • Te kete patent shofer
  • Te jete banore kryesisht i Fushe Kosoves - Prishtines - Vragoli.

Mundesi punesimi me pagese te larte.

TEL: 049 295 321

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
5828
102
1356
5624