Shitëse
0 ditë
Office Shoes
Prishtinë
Shitje
Përshkrimi

Office Shoes, për dyqanin në Albi Mall, po kërkon të punësojë:

  • Shitëse

Ne ofrojmë:

  • Pagë konkurruese,
  • Orar shumë të përshtatshëm dhe respektim i kodit të punës,
  • Ambient cilësor pune & ekip shumë bashkëpunues,
  • Trajnime të vazhdueshme.

Kërkesat e përgjithshme:

  • Preferohet përvojë pune paraprake në shitje,
  • Duhet të jenë metodik dhe të organizuar,
  • Fleksibile dhe e shpejtë në zgjidhjen e problemeve,
  • Kanë njohuri shumë të mira në kompjuter dhe produkteve që shet kompania.

Office Shoes është një zinxhir ndërkombëtar dyqanesh me një imazh shumë të njohur në shitjen e markave globale të këpucëve si: Lacoste, CAT, Tommy Hilfiger, Vans, Converse, Polo, Ralph Lauren, Calvin Klein, Dr Martens, New Balance, Birkenstock, Skechers, UGG, e shumë të tjera, me një cilësi të lartë e nëpërmjet një shërbimi të përkryer.

Ju lutem dërgoni Cv tuaja në adresën [email protected]

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7198
172
1566
6675