Shitëse, Kamarier, Banakier
  • /
11 ditë
Furra Qerimi 1
Prishtinë
Gastronomi Shitje
Përshkrimi

Furra Qerimi 1 shpall konkurs pune për këto pozita:

  • Shitëse,
  • Kamarier ,
  • Banakier.

Vendi i punës: Prishtinë (Ulpianë - Përball Spitalit).

Të interesuarit të kontaktojnë në numrin: 049/859-777, ose përmes e-mail adresës: [email protected]

Afati për aplikim do të jetë nga data 10 Maj deri më 10 Qershor.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7198
172
1566
6675