Punëtore (3)
15 ditë
Pastrim Kimik "Lonii"
Prishtinë
Shërbime per kliente
Përshkrimi

Pastrimi Kimik "Lonii" ne Prishtine, kerkon punetore, per tri pozita.

Pershkrimi i Punes (Pranim dhe dorzim te rrobave per kliente, Larjen, Hekurosjen, etj.)

Te interesuarat le te lajmerohen ne lokalin qe gjendet ne Rr. Nazim Gafurri , (Rruges per Germi) ose,

Me shum info na kontaktoni ne numrin: 044 374 475.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7198
172
1566
6675