Shitëse, Pastruese, Pizzamen, Kamarier, Shankist, Enëlarës, Kuzhinjer, Skarist
  • +38268447552
17 ditë
Fast Food Pizzeria & Bakery Edin
Rajonale
Gastronomi Mirëmbajtje Te tjera
Përshkrimi

Furra Pizzeria Edin ne Ulqin punëson:

-Shitëse,
-Pastruese
-Pizzamen
-Kamarier
-Shankist,
-Enëlarës,
-Kuzhinjer,
-Skarist.

Vendbanimi si edhe ushqimi sigurohet nga firma, puna eshte sezonale.

Te interesuarit te na kontaktojn ne numer:
- +38268447552 (WhatsApp, viber)
- +38761338661 )WhatsApp, viber)

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7345
168
1578
6731