Murator
  • 044/499-003
Skaduar
Mozaik Group
Prishtinë
Ndertimtari
Përshkrimi

Mozaik Group shpall konkurs per:

▪️Murator

📍Lokacioni: Prishtine dhe Fushe Kosove

Kushtet qe ofrojme:

▪️ Pagese 5€ per ore

▪️ Kompenzim ushqimi

▪️ Kompenzim udhtimi

Afati i aplikimit deri me 15.07.2024

Me shume informata: 044499003.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7565
152
1599
6787