Shpërndarës ushqimi (2), Ndihmës kuzhinier (2), Kamarier/e (2), Arkatare/telefoniste (2)
  • +38344799348
14 ditë
Pastao Eatery
8
Full Time
Prishtinë
Gastronomi
Banner
Përshkrimi

Pastao Eatery me lokacion ne lagjen e spitalit rr. Muharrem Fejza ne Prishtine shpalle konkurs per:

2 Shperndares ushqimi (preferohet patent shoferi i kategorise B)

2 Ndihmës kuzhinier

2 Kamarier/e

2 Arkatare/telefoniste

  Per informata lajmerohuni ne numrine telefonit +38344799348

Tagged as: arkatare, gastronomi, kamarier, kamariere, ndihmes kuzhinier, Pastao Eatery, prishtine, Shperndares ushqimi, telefoniste

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000