Shitëse (6)
14 ditë
Egzona Krasniqi
6
Full Time
Prishtinë
Shitje
Banner
Përshkrimi

Shpallet konkurs pune per poziten:   Shitëse   Vendi: 
  • Albi Mall: 4 vende te lira
  • Pallati i Rinis: 2 vende te lira
  Aplikantet duhet ta dergojne nje CV ne email:    Ju lusim qe ne aplikim te shkruani se per cilin vend po aplikoni, Albi Mall apo Pallati i Rinise.

Tagged as: albi mall, Bizhuteri, Egzona Krasniqi, Handmade, Jewelry, Pallati i rinise, prishtine

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000