Vende te lira pune
  • 049 788 397
14 ditë
Mobileria Ardi
3
Full Time
Vushtrri
Mobileri
Banner
Përshkrimi

Mobileria Ardi në Vushtrri hap konkurs per 3 vende te lira pune

044788397

 

Tagged as: Mobileria Ardi, Vende Pune, vushtrri

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000