Agjent/e Telefonik/e të Gjuhës Gjermane (20)
 • +383 48 400 405
10 ditë
Zebra Group
1
Full Time
Prishtinë
Telekomunikim
Banner
Përshkrimi

Zebra Group kërkon 20 agjent/e për Call Center Gjuhë Gjermane

Kualifikimet:

 • Njohja e mirë e gjuhës Gjermane B2+
 • Përvojë pune në Call Center (Obligative)
 • Përvojë në sektorin Outbound është përparësi

Paga: 500€ – 1500€ + bonuse

Sektori: OUTBOUND

Produkti: VERKAUF 

Përgjegjësitë:

 • Aftësi të shkëlqyera komunikuese
 • Aftësi në shitje të produkteve
 • Aftësi të mira në programet (Exel, Word)
 • Aftësi në punë grupore

Tjera:

 • Bonuse në bazë të performances në punë.
 • Sigurim shëndetësor extra.
 • Mundësi udhëtimi në bazë te projektit.

Na kontaktoni:

+383 48 400 405 (Whatsapp)

Tagged as: agjent, call, Center, german, language, prishtine, telekomunikim, Zebra Agency

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000