.NET dhe React Native Developers
  • 044306776
8 ditë
Innovative Solutions SRL
1
Full Time
Prishtinë
Banner
Përshkrimi

Ne Innovative Solutions jemi duke kerkuar:

.NET dhe React Native Developers

Ofrojme:

  • ambient te mire punues,
  • snacks,
  • kontrate te rregullt pune,
  • orar fleksibil, hybrid,
  • dhe me e rendesishmja ngritje profesionale qe vjen nga angazhimi ne projekte interesante ne tregun Europian (Aerospace & Defence, Fintech, Education, Science, Parental Control, Green Energy, Tailormade ERP etj).

Angazhimi lidhet me projekte te reja qe ende nuk kane fillu, keshtu qe eshte mundesi e mire per ata qe deshirojne me sfidu veten.

Kerkojme nga ju qe te keni te pakten ~2 vjet pervoje ne teknologjite perkatese, iniciative dhe shume vullnet per pune.

Te interesuarit mund te dergojne CV ne erjon@innosolutions.io 

Fb: https://www.facebook.com/innosolutionsbe
Web: https://www.innosolutions.io/

Tagged as: .NET, developer, Innovative Solutions, prishtine, Programming, React Native, software, Website

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000