Vende të lira pune (53) (Kosovë, Maqedoni, Shqipëri)
  • +383 (0) 45 900 045
11 ditë
ECOINN
53
Full Time
Ndërkombtare Prishtinë Tiranë
Call Center Logjistike Mirëmbajtje Te tjera Transport
Banner
Përshkrimi

NE PO RRITEMI, BËHU PJESË E JONA!

“Ecoingroup” me përfaqesi nga: Amerika , Austria , Izraeli e Turqia në sektoret e Shëndetit e Bukurisë shpallim konkurs në të gjjtha qytetet e Kosovës , Maqedonisë dhe Shqiperisë për këto pozita:

VOZITËS I KATEGORISË “B” (20)
Promotere (20)
Telefoniste në gjuhën shqipe (3)
Instruktore për klientat egzistues (2)
Konsulente online për rekrutat e ri (5)
Pastrues/e (3)

OFROJMË:

  • PREGADITJE PROFESIONALE.
  • AMBIENT MOTIVUES PUNE.

TE ARDHURAT MUJORE :

“Ndikon edhe pozita e punes”

  • Më pak se 1 vit 350€ – 850€,
  • 1 deri 3 vite 850€-2000€,
  • 3 vite e me shumë 2000€ plus,

Të gjithë të interesuarit të kontaktojnë menjëherë ne nr. e tel-vibe 046/399 999

VREJTJE:

Nuk kërkohet përvoje pune , orari i mundur edhe PART TIME ose SEZONAL

PUNËSIM I MENJËHERSHËM.

Tagged as: ecoinn, Instruktore, konsulente, pastrues, prishtine, promotere, shofer, telefoniste, vozitës

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000