Laravel/PHP Developers
 • 044500882
15 ditë
Alba-Media LLC
2
Full Time
Prishtinë
Informatike
Banner
Përshkrimi

 

AlbaMedia eshte ne kerkim te 2 Laravel/PHP Developers

Nese te pelqen me punu ne nje ekip te vogel, mbeshtetes dhe me projekte komplekse kryesisht nga jasht vendit athere ky eshte vendi ideal per ty.
Aftesite:

 • Njohuri te avansuara ne JavaScript, HTML5, CSS3;
 • Eksperience me OOP (Object Oriented Programming)
 • Njohuri te avansuara ne Laravel (2+ vjet pervoje pune)
 • Te kuptoje MVC design patterns
 • Njohuri bazike ne Mysql
 • Niveli i gjuhes angleze te jete i larte
 • Te perballoje pune dinamike ne baza ditore

Çka ofron Alba-MediaLLC:

 • Aftesim profesional
 • Mundesi ngritje ne karriere dhe kontrat afatgjate
 • Projekte sfiduese dhe interesante nga jasht vendit
 • Page konkuruese (800-2000€, varet nga pervoja e punes)
 • Ambient profesional edhe friendly
 • Pune hibride (nga zyrja dhe shtepia)
 • Ambient pune pa presion te larte

Ju inkuarojm te gjithve te aplikoni duke derguar CV-n e juaj ne hr@albamedia-ks.com

Apliko për këtë pozitë

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000