Vende të lira të punës (11)
 • +38343833320
Skaduar
YLLI PASHTRIKU
Gjakovë Prishtinë
Gastronomi Mirëmbajtje Recepsion Shitje
Full Time
Përshkrimi

SH.P.K.YLLI BEC  eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise. Per arsye te zgjerimit te rrjetit, te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone, ftohen te aplikojne per pozitat e hapura
 • 2 AGJENTE SHITJES ( FEMRA ) PER PRISHTINE
 • 2 AGJENTE SHITJES ( FEMRA ) PER GJAKOVE
PAGA FILLESTARE 400.00 EURO   DISA NGA DETYRAT KRYESORE PER POZITEN AGJENTE:
 • Ruan kliente ekzistues dhe gjen kliente te ri
 • Zgjeron rrjetin dhe distribuimin e produkteve
  KUALIFIKIMET 
 • Patent shofer kategoria B,
 • Ti pershtatet orarit te punes
 • Te jete e gatshme per pune ekipore
                         HOTEL PASHTRIKU NE GJAKOVE Hap konkurs : 
 • 2 Mirembajtese
 • 1 Shtepiak ose mirembajtes hotelit
 • 2 Kamarier-e
 • 1 Shankiste
 • 1 Recepcioniste
Cv e juaja mund ti dergoni ne email adress:  apo te kontaktoni permes nr.tel ose viber +38343833320 : +38349507555

Tagged as: agjente e shitjes, gjakove, Hotel Pashtriku, kamarier, Klient, mirembajtese, prishtine, recepsioniste, Retail, shankiste, shtepiak, Ylli Bec

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323