Shitës në market (Prizren)
 • +38649940014
6 ditë
Shell Kosova
Prizren
Shitje
Full Time
Përshkrimi

Pozita: Shitës në market

Lokacioni: Prizren

Orari: 8 orë në ditë, me ndërrime

DETYRAT DHE PËRGJEGJËSITË

 • NDIMESA E KLIENTAVE PËR TË KRYER SHËRBIMET E TYRE,
 • REKOMANDIMI I POROSIVE TE MALLIT DUKE U BAZUAR NË KËRKESAT E KLIENTËVE,
 • PREZANTIMI, PROMOVIMI DHE SHITJA E PRODUKTEVE/ SHËRBIMEVE,
 • MIRËMBAJTJA E AFATAVE TE ARTIKUJVE,
 • MIRËMBAJTJA E AMBIJENTIT TE BRENDSHËM, KONTROLLIMI I PASTERTISË DHE GJENDJES TEKNIKE.

 KUALIFIKIMET DHE KRITERET E NEVOJSHME

 •   EKSPERIENCË NË SHITJE,
 •   SHKATHËSI TË SHITJES, KOMUNIKIMIT DHE  NEGOCIATAVE,
 •   SHKATHËSI KOMPJUTERIKE,
 •   SHKOLLIMI I MESËM,
 •  PERSHTATJA NE PUNE EKIPORE,

APLIKIMI DUHET TE BEHET ONLINE DUKE DERGUAR:

CV-NE TUAJ PERMES E-MAIL TEK: hr.shell.rks@gmail.com 

NE SUBJEKT TE SHENOHET POZITA PER TE CILEN APLIKONI.

INFORMATA SHTESE PREJ ORES 08:00-16:00 TEL: +383 49 940 014

Tagged as: Komunikim, market, prizren, pune ekipore, shell, Shites Market, shitje

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323