Ndihmës/e Kuzhinier/e (2), Kamarier/e (2)
  • +383 45 77 55 88
16 ditë
Ginger Coffee Bar & Eatery
Prishtinë
Gastronomi
Full Time
Përshkrimi

GINGER Coffee Bar & Eatery shpall konkurs për:

1. 
Ndihmës/e Kuzhiniere (2) me ose pa përvojë pune, 2. Kamarier/e (2) me ose pa përvojë pune   Kushte të mira të punes.   Të interesuarit mund të lajmërohen në:
GINGER Coffee Bar & Eatery,
Albi Mall
Tel: +383 45 77 55 88  

Tagged as: albi mall, Coffee Bar, Eatery, gastronomi, GINGER, kamarier, ndihmes kuzhinier, prishtine

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323