Vende të lira pune (6)
  • +383 49 119 119
Skaduar
Mattise Patisserie
Prishtinë
Gastronomi Menaxhment
Full Time
Përshkrimi

Mattise Patisserie per te gjitha pikat e saj (Agim Ramadani, Sheshi Zahir Pajaziti, Albi Mall, Rruga B, Abi Çarshia, Ulpiane, Plazza Park, Central Park) shpalle konkurs pune per:

Menaxher/e

Kamarier/e

Shankist/e

Gotalares/e

Ndihmes/e Kuzhinier/e

Enelares/e

Te gjithe ata/ato qe kane vullnet dhe dashuri per punen te aplikojne duke telefonuar ne numrin e telefonit: +383 49 119 119 (WhatsApp dhe Viber)

 

Tagged as: enelares, Enelarese, Gotalares, Gotalarese, kamarier, kamariere, Mattise Patisserie, menaxher, menaxhere, ndihmes kuzhinier, ndihmes kuzhiniere, prishtine, shankist, shankiste

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
5369
141
1299
4862