Vende të lira të punës (11)
  • Jo Publik
Skaduar
Sach LLC
Lipjan
Gastronomi Mirëmbajtje Te tjera
Full Time
Përshkrimi

 

 

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne edhe ne numrin e telefonit: 049 582 068

Tagged as: arkatare, banakiere, barist, bariste, delivery, kamarier, kamariere, kuzhinier, Mirembajtese e lokalit, ndihmes kuzhine, Pergjegjes i nderrimit, pizzaman, Punetor ne Autolarje, Sach Caffe

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2356
63
553
1468