Rrobaqepese
Skaduar
Little Store
Prishtinë
Te tjera
Full Time
Përshkrimi

Little Store, shpall konkurs per Rrobaqepese.

Kriteret:
Rrobaqepeset duhet te kene pervoje pune

Orari i punes: 8-30 deri 4-30, pese dite te javes.

Te interesuarat te lajmerohen ne instagram dm, ose ne nr tel 048 589 289.

Instagram:

https://www.instagram.com/little_store_prishtine

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3887
155
1025
3190