Agjent tregtar Meshkuj & Femra (10)
Skaduar
WATER BOUTIQUE Kosova
Prishtinë
Shitje
Full Time
Përshkrimi

Kompania Gjermane WATER BOUTIQUE Kosova

Shpall Konkurs për këto vende të punës

  • Agjent tregtar Meshkuj & Femra

Kusht i domosdoshem makine personale

Aplikantet Çift kan avantazh

Pagese Baze + %

Te interesuarit te kontaktojne ne WhatsApp +38349466425

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3887
155
1025
3190