Vende të lira pune
  • 38649830044
3 ditë
Restaurant Te Halimi
Prishtinë Prizren
Gastronomi
Full Time
Përshkrimi

Restaurant Te Halimi SHPK, hap konkurs për vende të lira pune

Pozitat:

  • Menaxher
  • Kamarier
  • Banakier
  • Kuzhinier/e
  • Enëlarës/e
  • Financier/e
  • Administratë

Konkursi vlen për Lokacionin: Prishtinë, Prizren

Data e Aplikimit: 24.02.2023-24.03.2023

Email info@tehalimi.me dhe nr i telefonit: +383 49/335-522

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3887
155
1025
3190