Menaxher/e marketi, Departament Menaxher/e, Pranues malli
  • Jo Publik
6 ditë
Viva Fresh Store
Prishtinë
Shitje
Full Time
Përshkrimi

Per te aplikuar, dergo CV ne e-mail: recruiting@vivafresh-rks.com

ose ne linkun e me poshtem: https://bit.ly/hajvali

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3887
155
1025
3190