Punëtor/e të Gjuhës Gjermane
25 ditë
Andi Communication
Prizren
Call Center
Full Time
Përshkrimi

Keni njohuri te mira te gjuhes Gjermane dhe jeni ne kerkim te nje pune, atehere Andi Communication ka vende te lira pune dhe jeni te mireseardhur.

Ofrojme:

  • Kontrate te rregullt
  • Rroge Baze+Bonus
  • Ambient komfort per pune
  • Orari i punes prej 11:00-19:00 (15:00-16:00 pauza)
  • Fundjava Pushim

Kerkojme:

  • Njohuri te mira te gjuhes Gjermane
  • Aftesi te mira komunikuese me klient
  • Eksperienca e meparshme ne kete fushe eshte perparesi

Per informata shtese mund te lajmroheni ne Nr. +383-49-129-415

Ju Mirepresim!

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3887
155
1025
3190