Arkatare, Sektorist/e
  • Jo Publik
Skaduar
Viva Fresh Store
Gjakovë
Logjistike
Full Time
Përshkrimi

Dergo CV ose Aplikacionin ne recruiting@vivafresh-rks.com ne piken me te afert te Viva Fresh Store ne Gjakove ose apliko ketu: www.bit.ly/vfsgjakove

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
4473
126
1143
3658