Beauty Consultant
  • 049 590 190
Skaduar
Una Beauty
Prishtinë
Te tjera
Përshkrimi

Una Beauty Prishtinë kërkon Beauty Consultant (këshilluese e produkteve të bukurisë, me experiencë ose pa experiencë).

Nese e njihni mirë apo thjesht e keni pasion fushën e kozmetikës dhe dëshironi ti bashkoheni ekipit tone, kemi një pozicion të lirë si Beauty Consultant/Sales në dyqanin tonë, Una Beauty në Prishtinë tek sheshi prane kafeve te rakisë.

Kushtet e punës:

  • Pozicionet e ofruara aktualisht janë me orar të plotë.
  • Koha e punës 8 orë (e Diela pushim).
  • Kushte të mira pune dhe pagë shumë e kënaqëshme.
  • Sigurimet Shoqërore dhe Shëndetësore të paguara nga kompania.

Nëse jeni të interesuar për pozicionin vakant dhe keni dëshirë të bëheni pjesë e stafit të Una Beauty, dërgoni CV-në tuaj në [email protected] ose viber 049 590 190.

Web: www.una.al

Jeni të mirëpritur!

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7098
151
1554
6637