Vozitës (5)
Skaduar
Taxi Dallas
Prishtinë
Shofer
Përshkrimi

Kompania Taxi Dallas ne Prishtine, shpall konkurs per poziten:

Vozitës (5 pozita) vetem per orarin e Pasdites.

Kualifikimet e kerkuara:

  • Patenta e shoferit kategoria B se paku 3 vite,
  • Te jete i sjellshem dhe komunikativ,
  • Gatishmeri per pune nen kushte presioni dhe pune me orar fleksibil,
  • Pervoja do te jete perparesi.

Te gjithe te interesuarit mund te na kontaktojne duke telefonuar ne numrin: +383 49 971 871.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7198
172
1566
6675