Infermiere (m/f/d) - për Austri
 • /
46 ditë
CBolero Betriebs GmbH
Ndërkombtare
Infermieri
Përshkrimi

Shpallje pune: 4 Infermiere (m/f/d) - Hyrja e menjehershme për Austri

Kërkojmë infermierë të motivuar dhe të kualifikuar për shërbimin tonë infermieror.

Nëse keni përfunduar trajnimin si infermiere

dhe keni të paktën një certifikatë gjuhësore B1 në gjermanisht,

keni ardhur në vendin e duhur!

Detyrat tuaja:

 • Kujdesi dhe mbështetja e pacientit
 • Mbështetje me masa mjekësore
 • Dokumentimi i proceseve infermierore
 • Pajtueshmëria me standardet e higjienës dhe cilësisë

Ne ofrojme:

 • Pagesa e drejtë sipas nivelit tuaj të trajnimit nga € 3.200,00/ me kohë të plotë
 • Lista miqësore për familjen
 • Menutë e drekës gjatë orarit të punës
 • Opsionet e kujdesit për fëmijët
 • Zbritje nga partnerë të ndryshëm shitjesh
 • Apartament i vogël fillestar për udhëtarët
 • Mbështetje trajnimi dhe mundësi trajnimi të mëtejshëm

 

Nëse jeni gati t'i bashkoheni ekipit tonë menjëherë dhe të përfshiheni në shëndetin dhe kujdesin e pacientëve tanë,

ne mezi presim të marrim aplikimin tuaj! Filloni karrierën tuaj me ne dhe aplikoni tani!

Fillo tani!

[email protected]
+43 650 750 0880

Apliko këtu

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7345
168
1578
6731