Kamarier/e (2), Shankist/e (2)
24 ditë
Albi Caffe Grill
Fushë Kosovë
Gastronomi
Përshkrimi

Albi Caffe Grill, me adrese ne Fushe Kosove, shpall konkurs per:

  • Kamarier/e (2 Pozita),
  • Shankist/e (2 Pozita).

Kriteret:
- Te jene te pergjegjshem ne pune.

Te interesuarit te na kontaktojne ne kete numer te telefonit: 049/590-507.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7345
168
1578
6731