Kamarier/e, Banakier/e (2), Picamen (2)
  • +38349506111
6 ditë
XPRESS Group
Prishtinë
Gastronomi
Përshkrimi

XPRESS Group SHPK Hajvali - rruga e Gjilanit shpall konkurs per keto pozita;

Kamarier/e, Banakier/e (2 Pozita),
Picamen (2 Pozita).

Te interesuarit te kontaktojne ne numer telefoni +383 48 121000.

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7565
152
1599
6787