Kamarier/e (3), Ndihmës Kuzhine (2)
  • +383 44 147 466
5 ditë
Bell's Terrace
1
Full Time
Prishtinë
Gastronomi
Banner
Përshkrimi

Bells Terrace shpall konkurs:

Kamarier/e (3)

Ndihmës Kuzhinie (2)

Kushtet:

  • Kandidatet me eksperience pune kane perparesi 

Te interesuarit te lajmrohen ne numrin e telefonit +38344147466

Tagged as: Bells Lounge, Bells Terrace, kamarier, kamariere, ndihmes kuzhiniere, prishtine

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000