Vende të lira pune
  • 038 729 729
4 ditë
SPAR Kosova
8
Full Time
Prishtinë
Arkë Gastronomi Mirëmbajtje Shitje
Banner
Përshkrimi

SPAR Kosova, licencuar nga SPAR ndërkombëtar, synon udhëheqjen në rrjetin e shitjes me pakicë në treg duke ofruar përvojën më të mirë të blerjes përmes përkushtimit në freski, përzgjedhje, cilësi dhe nivel të lartë të shërbimit të konsumatorëve.

Trajnimi dhe zhvillimi profesional i punonjësve, si dhe krijimi i një mjedisi pozitiv dhe etik i punës janë fokus primar për ne, prandaj ne ju ftojmë të i bashkangjiteni ekipit tonë në pozitat si më poshtë:

  • Arkëtar/e
  • Sektorist/e
  • Sektorist/e në Delikates
  • Asistent/e Kuzhinier/e
  • Shitës/e
  • Punëtor/e në Food Service
  • Kamarier/e
  • Mirëmbajtës/e

Pozitat janë të hapura në Prishtinë.

Të gjithë të interesuarit mund të aplikojnë duke dërguar CV-në në e-mail adresën recruitment@spar-kosova.com 

Konkursi do të jetë i hapur deri më 06.06.2022

Tagged as: arkatar, gastronomi, kamarier, kuzhinier, market, prishtine, sektorist, Spar

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000