Estetikë-Kozmetikë
  • +383-49-180-013
6 ditë
ESTEMED
1
Full Time
Prishtinë
Banner
Përshkrimi

 

EsteMed BEAUTY CENTER  

Kërkojme puntore (femer):  

Te punoj ne dyqanin tone kozmetik I cili gjendet ne - Albi Mall, Prishtine.

Kushtet e punesimit:  

Te kete njohuri rreth kozmetikes dhe kujdesit personal  

Te kete pervoje pune  

Mosha 20-28 vjeçare  

Te kete aftesi te mira komunikuese me kliente dhe aftesine shitje  

Te interesuarat te dergojne CV-ne duke I bashkangjitur njefotografi , ne e-mail tone :  

estemedgrup@gmail.com  

ADRESA: Gjendemi ne Albi Mall, Prishtine

Apliko për këtë pozitë

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000