Ndihmës Kuzhinier, Shankist
  • +38344945047
13 ditë
Monroe
1
Full Time
Prishtinë
Banner
Përshkrimi

Monroe shpall konkurs per: 

Ndihmes Kuzhinier

Shankist

Te interesuarit te lajmerohen ne numrin: +38344945 047  

Tagged as: gastronomi, Monroe, ndihmes kuzhinier, prishtine, shankist

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
1188
170
408
100000