Agjent/e në Call Center
2 ditë
Studio Moderna
Prishtinë
Full Time
Përshkrimi

Kompania ndërkombetare Studio Moderna kërkon Call Center agjent/e

#CALLCENTERNEGJUHËSHQIPE
#PUNO NGA SHTËPIA

Nëse:

 • Je ai shoku/shoqja qe  gjithmone ki dicka per të thënë
 • Nëse edhe t’shpisë të kanë thënë që flet shumë
 • Ke njohuri dhe ki njohuri mbi shitjen

Mos mendo dy herë , apliko menjëherë!

                  Kemi vend per  JU

I përzgjedhur do të jeshë nëse ke :

 • Aftësi te mira kompjuterike
 • Aftësi të shkëlqyera komunikimi, ndërpersonale dhe përvojë pune në sektorin për shërbim ndaj klientit.
 • Veteiniciative dhe vullnet per te ushtruar detyren ne menyre profesionale
 • Kujdes ndaj detajeve dhe ke aftesi te mira organizative
 • Natyre miqesore dhe te pelqen te punosh ne ekip
 • Aftesi te qendrosh I qete gjate presionit dhe te veprosh ne menyre flexibile

Cfarë ne ofrojmë:

 • Page konkuruese bazuar ne aftësitë e juaja komunikative , baze+ bonuse
 • Orar fleksibil, me mundesi pune nga rehatija e shtepise
 • Ambient pune te hapur, inspirues dhe garues.
 • Trajnime profesionale ne shitje
 • Zhvillim personal ne shitje, menaxhment dhe marketing
 • Mundësi për avansim ne karrierë

Jeni personi i duhur për ekipin tone?

 Dërgoni CV-në apliko@studio-moderna.com , me titullin ‘’Agjent ne Call Center”

Shënim: Ne do të marrim në konsideratë vetem aplikacionet e kompletuara  dhe do të kontaktojmë vetëm kandidatët e përzgjedhur.

Për më shumë informata mund të drejtoheni në zyret tona në Studio Moderna SH.P.K Rr.Ukshin Hoti, C3/3B, #120, Prishtinë – Kosovë

Tagged as: Agjent ne call center, agjent telefonik, Agjente ne call center, Agjente ne gjuhen shqipe, call center, studio moderna

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323