Vende të lira pune (12)
  • +38343833320
11 ditë
YLLI PASHTRIKU
Gjakovë
Full Time
Përshkrimi

SH.P.K.YLLI BEC  eshte kompani me pervoje shumevjeqare ne industrine e lengjeve dhe hotelerise. Per arsye te zgjerimit te rrjetit,  te gjithe te interesuarat qe duan te jene pjese e stafit tone ,ftohen te aplikojne per pozitat e hapura         3 AGJENTE SHITJES( FEMRA )PER PRISHTINE          2 AGJENTE SHITJES( FEMRA )PER GJAKOVE                                                PAGA FILLESTARE 400.00 EURO DISA NGA DETYRAT KRYESORE PER POZITEN AGJENTE: -Ruan kliente ekzistues dhe gjen kliente te ri -Zgjeron rrjetin dhe distribuimin e produkteve   KUALIFIKIMET  -PATENT SHOFER KATEGORIA B, -TI PERSHTATET ORARIT TE PUNES -TE JETE E GATSHEM PER PUNE EKIPORE                              HOTEL PASHTRIKU NE GJAKOVE   Hap konkurs :    2 Mirembajtese 1 Shtepiak ose mirembajtes hotelit 2 Kamarier-e 1 Shankiste 1 Recepcioniste     Cv e juaja mund ti dergoni ne email adress: ylli_pashtriku@hotmail.com   apo te kontaktoni permes nr.tel ose viber +38343833320 : +38349507555

Tagged as: agjente të shitjes, gjakove, kamarier, kamariere, Mirembajtjese, prishtine, recepsioniste, shankiste, shtepiak, Ylli Bec, Ylli Pashtriku

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323