Agjent në Gjuhën Frënge
17 ditë
O.T. Capital
Prishtinë
Telekomunikim
Full Time
Përshkrimi

Parles tu français?
Si oui alors…
Ne po kerkojmë dikënd si Ti 

Agjent në Gjuhën Frënge!

Kompania jone, si pjese e trendit te rritjes se kapaciteteve konkuruese ne treg, po kerkon persona me super energji pozitive t’i bashkohen rrugetimit tone drejt suksesit!

Cka ne ofrojme:

-Page baze,
-Sigurim shendetsor
-Vikende te lira,
-Trajnime te rregullta,
– Ambient super shoqeror

Cka ju duhet te ofroni:

-Shkathtesi ne komunikim
-Pervoja ne shitje perben avantazh
-Nivel I rrjedhshem I gjuhes Frenge
-Energji poztive dhe kreativitet 

Nese mendoni se I plotesoni kushtet, krejt qka duhet te beni eshte te na kontaktoni ne +383 49 365 160 ose dergoni CV ne hr.ot.capital@gmail.com 

Eja dhe behu pjese e rrugetimit, ne po te presim edhe ty te rritemi se bashku

OT Capital team

Tagged as: Agjent ne gjuhen frenge, Komunikim, Kreativitet, Nivel i rrjedhshem i gjuhes Frenge, O.T Capital, OT Capital team, Page baze, prishtine, Sigurim Shendetsor, telekomunikim, Vikende te lira

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
2103
227
534
1323