Agjent/e
15 ditë
Beauty Line masters SH.P.K.
Lipjan
Shitje
Full Time
Përshkrimi

Firma Beaty Line Master SHPK kërkon :

1 - Agjent/e

Karakteristikat për Agjent/e :

  • Të ketë përvojë në punët e terrenit
  • Të ketë patent B
  • Të ketë aftësi komunikimi dhe fleksibiliteti

Të interesuarit mund të na kontaktojnë në numrin e telefonit: 044/116-656

Adresa: LIPJAN

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
3887
155
1025
3190