40 vende të lira pune
  • Jo Publik
Skaduar
A&M Mega Store
Prishtinë
Arkë Depo Menaxhment Shitje
Përshkrimi

A&M Mega Store hap dyqanin e ri me 5000m2 në magjistralen Prishtinë-Ferizaj (pranë Prishtina Mall).

Mundësi punësimi, mbi 40 Vende të lira pune.

Apliko tani duke dërguar CV-në [email protected]

Abonohu dhe prano konkurset çdo ditë !

Po kërkon punë?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të aplikosh në shpalljet e publikuara

Regjistrohu
Po kërkoni punëtor?

Atëherë regjistrohu dhe fillo të publikosh shpalljet tuaja të punës

Regjistrohu
Shkarko aplikacionet mobile për një eksperiencë më të mirë dhe njoftohu në kohë reale për shpalljet e fundit të punës
7098
151
1554
6637